+90 224 267 17 91 Üçevler Mah. Ahıska Cad. Akva San. Sit. 79. Sok. No:1/I Nilüfer/BURSA – 16120
Pinel Otomotiv

Hakkımızda

Pinel Oto Yan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 1983 yılında başlatmış olduğumuz otobüs, midibüs, otomatik kapı sistemleri üretimimizi gelişen ve yenilenen yüksek teknolojiyle birlikte uluslararası standartlara uygun bir şekilde pekiştiriyor ve her geçen gün sektörümüzde rekabetçi konumumuzu daha da güçlendiriyoruz.

Yenilikçi İlkesiyle Liderlik Vizyonu

40 seneye yaklaşan deneyimi, bilgisi ve uzman kadrosuyla Pinel, Sadece Türkiye'de değil, dünya pazarında da sektörün önde gelen üreticilerinden biri olmayı hedefliyor, kapasite arttırma, yenileme ve modernizasyon yatırımlarını hedef pazar ve ürülere yönelik gerçekleştiriyor. Şirketimiz otomotiv sektöründe son sıllarda yaşanmakta olan ve giderek önem kazanan elektrikli ürünlerin ve araçların devreye alınması ivmesi içerisinde yerini alarak, Elektrikli Otomatik Kapı Mekanizmalarının üretiminin geliştirilmesi işe dünya teknolojik gelişim ve değişimi içerisindeki yerini alıyor ve böylece enerji verimliliğinin sağlanmasına da önemli ktkılarda bulunuyor. Kurulduğu günden itibaren sürekli yenilikçi anlayışla ürün ve hizet sunup, sektörde tercih edilen üretici konumuna gelen PİNEL bugün yalnızca otomotiv sektörüne ürün mekanizmaları sunmuyor, topluluk şirketi TUAKS ile PİNEL yedek parça ve satış sonrası servis hizmetlerini de kullanıcılara sunmanın gururunu taşıyor.

img
Teknolojiye Yakın Takip

Kalıp tasarım e üretimini bünyesinde gerçekleştirebilen firmamız dökümü ve baskısı yapılan parçaların hassas talaşlı işlemlerini de yine bünyesindeki CNC tezgahlarda yapmaktadır.

Montaj atölyelerimizde Dİkey / Yatay pnömatik pistonlar ve tamamlayıcı üniteleri, Eleketrikli Ootmatik kapı mekanizmaları ile Elektrikli Kayar Basamaklar üretilerek yurtiçi ve yurtdılşı pazarların kaliteli ürün talebine hizmet verilmektedir.

Dünyanın dört bir yanına ihracat

Pinel Oto Yan Sanayi ve Tİc Ltd. Şti tasarım aşamasından satış aşamasına kadar ürettiği ürünlerin özelliklerinde insan faktörünü her zaman ön planda tutmaktadır. Ürünlerine kattığı özelliklerde amaca uygunluğu, kullanım kolaylığı ve emniyeti göz önünde bulundurmaktadır. Bu doğrultuda uluslararası direktifler kapsamına giren ürünlerimiz için ilgili belgeleri alarak kalitemizi tescilliyor, bu belgelerle desteklenen pazarlama stratejileri sonucunda da tüm dünyaya ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Sürekli Gelişme Prensibi ile Tescilli ve Sürekli Kaliteli Üretim

Kalitenin sürekliliği için sistematik çalışmayı kurum kültürünün bir parçası haline getiren Pinel 2006 Yılından beri TS ISO En 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesine Sahiptir. Pinel, Elektirkli Otomatik Mekanizmalar için Avrupa Standartları çerçevesinde EC R10 testlerinden başarıyla geçerek E 24 Tip onay belgesini almış ve yüksek kaliteli rekabetçi gücünü tescil ettirmiştir.

127
Yedek Parça
1240
Yıllık İhracat
18
Ülke
4500
Mutlu Müşteri